niedziela, 21 grudnia 2014

FM15 - Najlepsze taktyki 3: Lokito 3-1-4-2


Aktualna wersja wpisu z taktykami (tutaj).

Jak można się było spodziewać, przyszedł patch i poprzednie taktyki przestały się sprawdzać. Trudno, trzeba kombinować. Mieliśmy już tu taktykę w miarę standardową, tiki-takę, teraz pora na coś z trzema obrońcami. Dolcan Ząbki (za Podolińskiego) style!

LOKITO - 3-1-4-2

Screenshot:
Od autora (Lok1to):

Well friends i have a christmas present (or not ) for you. The tactic i´m playing in my current save in Crystal Palace and that i´m enjoying very much, so i believe some of you like 3 defenders formations, so why don´t you give it a go.
Well like i said, i was using this tactic just to enjoy the game and my idea wasn´t to share this, but after receiving a lot of PM asking for this, im going to share with you all.
I wasn´t going to create a new thread, but a lot of people were confused about the tactic, sending me PM and they were right, tbh this has nothing to do with GUARDIOLA CONCEPT, so with a new thread is more easy for those who felt confused.
The idea is the same, help someone or give ideas to those who want to tweak it ! Peace and ggs (...)

Więcej tutaj: klik.

Ode mnie:

Jak dla mnie - killer taktyka. Próbowałem jej używać z bandą patałachów z CD Corellano oraz ze średniakami z Herculesa Alicante. Obie misje zakończyły się spektakularnym sukcesem. Z Herculesem udało mi się zaliczyć rundę samych zwycięstw, czego w życiu bym się nie spodziewał. Polecam dodać taktykę we wszystkie trzy sloty i dwie z nich zmodyfikować z Ofensywy na Kontrolę i Kontratak. Ja zaczynam z taktyką ofensywną, a po objęciu prowadzenia przerzucam się na którąś z alternatywnych. Aha, najlepsze wyniki miałem trenując Grę w obronie.

Download: http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/205973-lokito-3-1-4-2-all-versions.html

Udanych meczów!

Aktualna wersja wpisu z taktykami (tutaj).

Wygrałem na Facebooku - tutaj.


5 komentarzy:

 1. Zawsze znajdą się jakieś sposoby aby oszukać silnik gry. Ja tam trójką obrońców nie byłem w stanie punktować w lidze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem cienka taktyka, w wisle krakow sie nie sprawdza a tym bardziej w liverpool ;/ Wogole opis tej taktyki to tak na odczep sie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam! Mam taki problem bo używam tej taktyki i zespół spisuje sie fatalnie ;/ Wogóle żadna taktyka nie dziala a mam wersje 15.2.1. Nie wiem co robie zle , staram sie postepowac zgodnie z instrukcjami. Macie jakas dobra taktyke pod wisle krakow ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm, miałem z tą taktyką takie wyniki, że przewidywałem sprawdzanie się jej wszędzie, a widać jednak nie. Gra w obronie na treningu + zmienianie nastawienia w trakcie meczu i wyglądało to fajnie. Żadnych innych taktyk na razie nie sprawdzałem, nie mam ochoty na granie co najmniej do finalnego patcha. Mam nadzieję, że będzie w nim trochę większe pole manewru z taktykami.

  OdpowiedzUsuń
 5. KILER taxa RB Lipzg awans i puchar Niemiec a w drugim wicemaister z punktem straty i puchar EURO 5-0 w finale z PSG . Jedna rada potrzeba cierpliwości bo musza się jej nauczyć

  OdpowiedzUsuń