niedziela, 14 czerwca 2015

Pozdrowienia z Kosmosu

Kryzys grania zażegnany? Hmm... Za wcześnie stwierdzić. Fakty są jednak takie: od dobrych kilku miesięcy nie przysiadłem do żadnej gry na dłużej niż godzinę. Nawet do Football Managera (stąd jego obecność w tagach) - to już w ogóle ciekawy przypadek, bo na sam zielonkawy ekran tytułowy mam niemalże odruch wymiotny (przejdzie - zawsze przechodzi). Przepraszam więc odwiedzających bloga dla opisów z FM-a za brak nowych tekstów. Lekko załamany kompletnym brakiem chęci na niegdyś ulubioną formę rozrywki ściągnąłem sobie... klienta Eve Online. Założyłem nową postać (do starej nie pamiętałem ani loginu, ani maila - FAIL), trochę polatałem i od razu zaskoczył mnie nowy system tutoriali w formie "opportunities". Zrealizowany jest moim skromnym zdaniem dramatycznie. Na pewno ja nie grałbym w Eve, gdybym miał teraz zaczynać, natknąwszy się na takie coś. Na miejscu CCP ostro zabrałbym się za ulepszenie przystępności gry dla nowych pilotów.


Ale, jak mówiłem, polatałem i trochę się nawet wciągnąłem. Na tyle, by przyszło olśnienie jeśli chodzi o nazwę starego konta :) Tym samym moja postać po dwuletniej przerwie wróciła do życia.


Założenia na ten moment: olać przedłużanie ważności konta za kasę w grze - co zarobię to przehulam na różne fajne statki.

A co mnie cieszy najbardziej? Że wreszcie chętnie przysiadłem do jakiejś gry! Czy kryzys growy zażegnany został na dobre? Nie wiem, zobaczymy za kilka dni. Ale oby, drodzy Czytalnicy, oby!

5 komentarzy:

 1. Najs! Już się bałem że całkowicie zapomniałeś loginu - są na to sposoby, ale widzę że się udało. Co do przedłuzania za kasę w grę... kiedyś to i może dało radę, teraz gdy ceny plexów sięgają bańki imho się nie opyla (swoją drogą ja nie rozumiem jak można przepuścić kasę na plexa zamiast przepuścić ją na płonące kadłuby ;)))

  Odezwij się pliz do Ezoko - połączymy siły w eksploracji i pvp. Póki co preferujemy loty samotne, a planujemy samodwój ;) Przydałby się samotrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, ja ostatnio wygrzebałem stare konto Ultimy Online i po raz kolejny zasiadłem przy wirtualnym świecie Britanni i nowej postaci!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Im lepsza pogoda, tym bardziej ciągnie człowieka do MMO ;) ???

   Usuń
 3. Ja ogrywam właśnie Dark Messiah of Might and Magic, bo z nowych tytułów sama lipa :P

  OdpowiedzUsuń